Siz de Alarm Sistemi Müşterimiz Olun, Kamera Sistemlerimizde %50 İndirim Kazanın!

Alarm Sistemi Müşterisi Olanlara, Kamera Sistemlerinde %50 İndirim Fırsatı - Kampanya

 

Herkese, her keseye uygun alarm sistemi paketlerimizden dilediğini tercih edip ailemize katılanlar, alarm sistemi ile birlikte kamera sistemi de almak isterler ise; kamera sistemlerinde %50 indirim fırsatlarından yaralanıyor.

Tercihinize göre evinizde veya iş yerinizde kullanacağınız kamera sisteminizin montajının yapılacağı lokasyonda, internet hattı bulunması halinde kameranızı, cep telefonunuz üzerinden uzaktan da izleyebilirsiniz.

İç ve dış mekana uyumlu kamera modellerinden oluşan ve istenildiği takdirde ses kartı ile ses alabilme imkanı tanıyan kamera sistemlerimiz;

 

 

  • 2MP HD çözünürlük,
  • Gece görüş özelliği,
  • Yaklaşık 30 günlük kayıt kapasitesi özelliklerine sahiptir.

Kamera sistemlerinde %50 indirim kampanyamızdan yararlanarak komple bir güvenlik çözümüne sahip olmak isterseniz hemen formumuzu doldurabilir, 444 83 73 numaralı çağrı merkezi numaramızdan ya da 0532 289 83 73 numaralı whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Formu doldurmak için tıklayın.

Sosyal Medya'da Paylaş:
Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

TIKLAYIN

Ürün, hizmet ve kampanyaların reklam amaçlı sunulabilmesi için kişisel verilerimin işlenmesine ve tarafıma tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine;


“Vereceğiniz kişisel bilgileriniz ücretsiz teklif verilmesi amacıyla sizinle iletişime geçilmesi süreçlerinde tarafımızca işlenecektir.
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.”