Annelerin aklı evde kalmayacak

Annelerin aklı evde kalmayacak

Çocuğunu evde bırakıp işe giden anneler için en büyük sorunların başında “güvenlik” meselesi geliyor. Kişi ve kurumlara yönelik özel elektronik güvenlik hizmeti sunan Tepe Güvenlik, bu sorunun çözümü için bir fırsat sunuyor. Tepe Güvenlik’in 10 TL’ye tak-çalıştır IP kamera kiralama hizmeti sayesinde anneler, istedikleri alanlara tek bir kamerayla cep telefonundan kolayca erişme imkânına sahip oluyor.

Türkiye’nin öncü elektronik güvenlik markası Tepe Güvenlik, çalışan ebeveynlerin en büyük sorunlarının başında gelen “bakıcı ve güvenlik” problemine çözüm sunacak bir kampanya düzenledi. Tepe Güvenlik, çocuk bakıcılarını takip amaçlı kullanılmak üzere taşınabilir IP kamera kiralama hizmeti sağlıyor. IP kameralar, tek odalı ofis ortamlarının güvenliğinin sağlanması amacıyla da kullanılabiliyor.

Bu ürün özellikle bebeğini evde bırakıp işe gitmek zorunda kalan anneler ya da geniş bir alana sahip olmayan işyerlerinin izlenmesi için cep telefonu üzerinden pratik bir takip sistemi sunuyor. Kampanya kapsamında Nisan ayında Tepe Güvenlik müşterisi olanlar, ayda yalnızca 10 TL fark ile alarm sistemlerine ek olarak IP kamera da kiralayabiliyor.

Sistemin kullanılabilmesi için ortamda Wi-Fi (kablosuz internet) olması yeterli. Tüm kampanyanın içeriği ve detayı ile tüketicilere sahada keşif ve teknik destek sağlamak     için eğitimli ve bilgili bir danışman ekibi de ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Kampanyaya 444 83 73 numaralı telefonu arayarak ya da www.tepeguvenlik.com.tr adresinde yer alan ücretsiz keşif formunu doldurarak başvuru yapılabiliyor.

Sosyal Medya'da Paylaş:
Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

TIKLAYIN

Ürün, hizmet ve kampanyaların reklam amaçlı sunulabilmesi için kişisel verilerimin işlenmesine ve tarafıma tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine;


“Vereceğiniz kişisel bilgileriniz ücretsiz teklif verilmesi amacıyla sizinle iletişime geçilmesi süreçlerinde tarafımızca işlenecektir.
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.”