İlk 3 Ay Bedava Kampanyası

İlk 3 Ay Bedava Kampanyası
  1. Bu kampanya 01 Haziran 2018 – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  2. Kampanyadan Türkiye genelinde; Tepe Güvenlik A.Ş.’ye ait www.tepeguvenlik.com.tr internet sitesine giriş yaptıktan sonra Ücretsiz Keşif Formunu doldurarak, 444 83 73 numaralı Çağrı Merkezi’ni arayarak ya da Tepe Güvenlik satış danışmanları aracılığı ile ulaşarak başvuru işlemlerini gerçekleştiren, sözleşme, aktivasyon ve montaj işlemleri tamamlanan müşteriler yararlanabilecektir.
  3. İşbu kampanya sadece alarm sistemi mülkiyetinin müşteriye ait olduğu satışlarda 24 ay taahhüt veren müşteriler için geçerlidir. Alarm sistemi mülkiyetinin Tepe Güvenlik A.Ş.’ye ait olduğu kiralama tipi satışlarda geçerli değildir.
  4. Kampanyanın geçerli olduğu tarih aralığında; Tepe Güvenlik alarm sistemi donanımı satın alarak; 24 ay taahhütlü şekilde Tepe Güvenlik Alarm İzleme hizmeti sözleşmesi imzalayan müşteriler için aylık 49,90 TL değerindeki alarm izleme bedeli ilk 3 ay boyunca ücretsiz sunulacaktır.
  5. Özel indirim şartlarında sözleşme imzalayan kurumsal proje müşterileri bu kampanyadan faydalanamaz.
  6. Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakde çevrilemez ve bir başkasına devredilemez.
  7. Kampanya katılımı ile kampanya koşullarının kabul edildiği varsayılır.
  8. Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.
  9. Tepe Güvenlik, kampanya şartlarını ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
Sosyal Medya'da Paylaş:
Ücretsiz Keşif Formu

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

TIKLAYIN