IP Kamera Kampanyası - Tepe Güvenlik

IP Kamera Kampanyası

ayda 20 TL fark ile ip kamera fırsatı
 1. Bu kampanya 01 Ağustos 2018 - 31 Ağustos 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Kampanyadan Türkiye genelinde; Tepe Güvenlik A.Ş.’ye ait www.tepeguvenlik.com.tr internet sitesine giriş yaptıktan sonra Ücretsiz Keşif Formunu doldurarak, 444 83 73 numaralı Çağrı Merkezi’ni arayarak ya da Tepe Güvenlik satış danışmanları aracılığı ile ulaşarak başvuru işlemlerini gerçekleştiren, sözleşme, aktivasyon ve montaj işlemleri tamamlanan yeni Tepe Güvenlik müşterileri yararlanabilecektir.
 3. İşbu kampanya sadece alarm sistemi mülkiyetinin Tepe Güvenlik A.Ş.’ye ait olduğu ve sözleşme süresi boyunca müşteriye temin edildiği kiralama tipi satışlarda 24 ay taahhüt veren müşteriler için geçerlidir.
 4. Kampanyanın geçerli olduğu tarih aralığında; 24 ay taahhütlü şekilde alarm sistemi kiralayan müşteriler, tercih etmeleri durumunda aylık alarm sistemi hizmet bedellerine ek olarak ayda 20 TL fark ile tak-çalıştır IP kamera da kiralayabilecektir.
 5. Alarm sistemi için belirlenen aylık hizmet bedeline “test işlemleri ve devreye alma servis ücreti” dahil değildir.  Kampanya kapsamında sisteme ilave olarak verilecek IP kamera için herhangi bir aktivasyon ücreti alınmayacaktır.
 6. Kampanya kapsamında sunulan IP kamera kiralama olarak sunulacaktır. Diğer tüm alarm sistemi bileşenleri gibi mülkiyeti Tepe Güvenlik’e aittir.
 7. Bu ürün profesyonel bir kamera sistemi değildir. Daha çok evlerde bakıcı takibi amaçlı veya tek odalı ofis ortamlarında kullanılabilmektedir.
 8. Bu ürün ile cep telefonu üzerinden izleme yapılabilir, lokasyonda herhangi bir monitör ya da kayıt cihazı bulunmamaktadır.
 9. Bu ürünün kullanılabilmesi için ortamda Kablosuz  Wi-Fi internet olması zorunludur.
 10. Kamera ürünü stoklar ile sınırlıdır. Bir müşteriye en fazla 2 adet IP Kamera verilecektir.
 11. Bu kamera dış ortamlarda kullanılamaz.
 12. Bu kampanya yalnızca yeni Tepe Güvenlik alarm sistemi kiralaması gerçekleştiren müşteriler için geçerli olup, mevcut alarm sistemi müşterileri için geçerli değildir.
 13. Özel indirim şartlarında sözleşme imzalayan kurumsal proje müşterileri bu kampanyadan faydalanamaz.
 14. Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakde çevrilemez ve bir başkasına devredilemez.
 15. Kampanya katılımı ile kampanya koşullarının kabul edildiği varsayılır.
 16. Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.
 17. Tepe Güvenlik, kampanya şartlarını ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
Sosyal Medya'da Paylaş:
Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

TIKLAYIN