İş Yeri Alarm Sistemleri Hırsız Alarmı

Hırsız Alarmı

İş Yeri Güvenliğini Uzman Ellere Bırakın

Ofis, şirket, işletme ve benzeri ticari kuruluşlarda sıkça yaşanan, özellikle elektronik eşyalara, kasalara ve kötü niyetli kişilerce kullanıldığında zor durumda kalmanıza neden olacak fatura koçanlarına yönelik soygun girişimleri uykunuzu kaçırmasın. Tepe Güvenlik tarafından sunulan güvenlik çözümleri, hırsızların kazancınıza ortak olmasına engel oluyor.

Birikiminizi Riske Atmayın

Yapılan araştırmaların da gösterdiği üzere hırsızlığın önlenmesinde en caydırıcı önlemlerin başında gelen TEPE İş Yeri Hırsız Alarm Sistemi sayesinde, çalışma hayatınızı olumsuz etkileyecek ticari kayıpların önüne geçebilirsiniz. Demir parmaklık, çelik kapı, kepenk, panjur ve benzeri etkisiz yöntemlerle engelleyemeyeceğiniz gasp durumları ve hırsızlıklara karşı taktıracağınız Hırsız Alarmı sayesinde hem maddi kaybınızı önlemiş hem de şirketinize ait tüm resmi evrakların ve müşteri bilgilerinin güvenliğini sağlamış olursunuz.

Yangın Alarmı

Önlem Alınmazsa Tek Bir Kıvılcım Felakete Neden Olur

Daha nasıl ve neden olduğunu anlamadan, kısa sürede kontrolden çıkan bir yangınla hem hayatınızı hem de sahip olduğunuz maddi ve manevi varlıklarınızı kaybetme riski, göz ardı edilemeyecek kadar ciddi bir tehdittir.

Hassas Dedektörler Yangın Tehdidine Karşı Hayat Kurtarıyor

Üstelik iş yerinizde değilken ya da uyku ve baygınlık halinde çıkan zehirli gazları soluyarak bilincinizi kaybetmeniz halinde müdahale etme imkanınız olmayan felaketlerle karşılaşma ihtimaliniz düşündüğünüzden daha yüksek. Tepe Yangın Alarm Sistemi, hızlı müdahale etme özelliğiyle olası kayıpların önüne geçen en etkili yöntemlerin başında gelir.

İş Yeri Alarm Sistemleri Yangın Alarmı
İş Yeri Alarm Sistemleri Gaz Kaçağı Alarmı

Gaz Kaçağı Alarmı

Gaz Kaçağına Karşı Güvenli Çözüm

Tepe Gaz Kaçağı Alarmı sayesinde doğal gaz sızıntılarının neden olduğu; baş ağrısı, mide bulantısı gibi sinsi belirtiler sonrasında fark edilmediği takdirde can kaybına neden olan zehirlenme riskinden kendinizi ve çalışanlarınızı koruyabilirsiniz.

Sinsi Sızıntılar İçin Endişelenmenize Gerek Yok

İş yerinizde oluşabilecek herhangi bir gaz kaçağı durumunda dedektörlerinizden gelen sinyaller Tepe Alarm İzleme Merkezi’ne ulaşır. Tepe Alarm İzleme Merkezi sizi arar ve gerekli durumlarda evinize ilgili kolluk kuvvetleri yönlendirmesi gerçekleştirir.

Su Baskını Alarmı

Damla Damla Gelen Su Baskını Kabusunda İşinizi Şansa Bırakmayın

Açık unutulan bir musluk ya da ofis içi atık su borularının geri tepmesi sonucunda; kabaran parkeler, kullanılmaz hale gelen halılar, fişler, elektrik sistemi, kablo yolları derken dağ gibi büyüyen sorunların iş akışınızı engellemesine izin vermeyin.

Su Baskını Alarmı; özellikle iş yerinden olmadığınız durumlarda n hızlı müdahaleyi sağlayarak mal ve kazanç kaybınızı önler.

Büyük hasara yol açan su baskını tehdidini kolayca algılayarak anında tedbir almanız adına geliştirilen Tepe Su Baskını Alarm Sistemi ile iş yerinizi de işinizi de güvence altına alacaksınız.

Erken Uyarı Sistemi Sayesinde Hızlı Müdahale, Minimum Zarar

İş yerinizde oluşabilecek herhangi bir su baskını durumunda dedektörlerinizden gelen sinyaller Tepe Alarm İzleme Merkezi’ne ulaşır. Tepe Alarm İzleme Merkezi sizi arar ve gerekli durumlarda iş yerinize ilgili kolluk kuvvetleri yönlendirmesi gerçekleştirir.

 

İş Yeri Alarm Sistemleri Su Baskını Alarmı
İş Yeri Alarm Sistemleri Tıbbı Alarm

Tıbbi Alarm

Kaza ya da Acil Sağlık Sorunlarınızda Güvenilir Desteğiniz

Zorlu çalışma hayatının getirdiği yoğun stresle savaşırken aniden karşılaşılabilinecek acil tıbbi müdahale ihtiyacı ya da kişinin kendisini tıbbi tehlike altında hissettiği durumlarda kullanılan TEPE Tıbbi Alarm Sistemi kullanıcıları zaman kaybetmeden sağlık hizmetiyle buluşturuyor. İş yerinde meydana gelebilecek sağlık sorunları ve kazalarda kurtarıcı niteliğindedir.

Büyük Tehlikeleri Küçük Fedakarlıklarla Önleyebilirsiniz

İstenildiği takdirde uzaktan kumanda ile de aktif hale getirilebilen ve 7/24 aktif olan İş Yeri Tıbbi Alarm Sisteminde, acil durum çağrısı alınır alınmaz en yakın ambulans Tepe Alarm İzleme Merkezi tarafından iş yerinize yönlendirilir.

Panik Alarmı

En Zor Anınızda Kendinizi Çaresiz Hissetmeyin

Tepe Panik Alarm Sistemi; maruz kaldığınız ya da kalacağınızı düşündüğünüz şiddet eylemi girişimi, gasp, hırsızlık, alan ihlali, tehdit, zorlama gibi durumlarda devreye sokmanız halinde kolluk kuvvetlerini iş yerinize yönlendirerek güvenliğinizi sağlar.

Panik Alarmı Tehlikeyle Aranıza Duvar Örer

Baskı ve stres boğuşurken doğru kararı vermeniz zorlaşır. Çoğu zaman tehdit altındayken kilitlenip kalmanıza neden olan durumlarda yardımınıza yetişen Panik Alarmı kullanıcıları en doğru çözümle en hızlı şekilde buluşturur. İş Yeri Panik Alarmı; maruz kaldığınız ya da kalacağınızı düşündüğünüz şiddet eylemi girişimi, hırsızlık, alan ihlali, tehdit, zorlama gibi durumlarda devreye sokmanız halinde kolluk kuvvetlerini iş yerinize yönlendirerek güvenliğinizi sağlar.

İş Yeri Alarm Sistemleri Panik Alarmı
İş Yeri Güvenliği Mobil Panik Butonu

Mobil Panik Butonu

Yeni Nesil Kişisel Güvenlik Çözümü

Mobil panik butonları Tepe Mobil uygulaması içerisinde yer alan ve cep telefonunuz üzerinden acil bir durumda basabileceğiniz polis, ambulans ve itfaiye butonlarıdır.

Acil bir durum anında basıldığında Tepe Alarm İzleme Merkezi’ne sinyal gönderen bu butonlar ile kendinizi ve sevdiklerinizi 7/24 güvende hissedebilirsiniz. 

Tepe Güvenlik Mobil’i App Store ya da Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Mobil Panik butonlarını kullanabilmek için uygulamayı ücretsiz olarak indirdikten hemen sonra kayıt olmanız yeterlidir.
Kayıt işlemleri sonrasında uygulamanız mobil acil durumlar için kullanıma hazır olacaktır. Tepe Mobil uygulamasının içerisinde yer alan mobil panik butonları alarm sisteminden bağımsız çalışır, dolayısı ile Tepe alarm sistemi kullanıcısı olsanız da olmasanız da uygulamayı kullanabilirsiniz.

Hangi Ürünlerden Oluşur?

Görüntülü İş Yeri Alarm Sistemleri Ürünleri

Sistem Nasıl Çalışır?


* Herhangi bir hırsızlık girişimi, panik hali, yangın, gaz kaçağı, su baskını ya da tıbbi müdahale gerektiren bir durum olduğunda işyerinizdeki dedektörler ve butonlar aracılığıyla Tepe Alarm İzleme Merkezi’ne sinyal gönderilir.
* Tepe Alarm İzleme Merkezi operatörleri sinyalin gerçekliğini ve sorunun içeriğini saptamak için derhal kullanıcıyı arar.
* Onay aldıktan sonra hiç vakit kaybetmeden kolluk kuvvetleri, itfaiye, polis ve sağlık birimleri ile irtibata geçerek adrese yönlendirir. Operatörlerimiz yönlendirdiği ilgili birimlerden geri dönüş sağlayarak, alarm durumunu sonlandırır.

İş Yeri Alarm Sistemleri Nasıl Çalışır
Tepe Alarm İzleme Merkezi

Tepe Alarm İzleme Merkezi

Tepe Alarm İzleme Merkezi 25.11.2004 tarihinde T.C. İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü'nden aldığı Ankara Valiliği onaylı "Alarm Merkezi Kurma ve İşletme Belgesi" ve "Alarm Sistemi Kurma Belgesi" ile hizmet vermeye başlamıştır.

Türkiye’nin 81 ilinde 365 gün / 24 saat hizmet veren Tepe Alarm İzleme Merkezi; doğal afetler ya da aksaklık durumunda dahi faaliyetlerine kesintisiz olarak devam eder. Kullanıcıların sistemlerinden gelen sinyalleri devamlı olarak takip eden merkez, söz konusu uyarı sinyaline göre ilgili güvenlik birimlerine haber verir.

Türkiye'nin farklı coğrafyada (Ankara-İstanbul) hizmet veren ilk yedekli alarm izleme merkezidir. Tepe Alarm İzleme Merkezi, alarm durumları dışında da her türlü bilginin alınabileceği bir çağrı merkezi hizmeti de sunar.

Tepe Alarm İzleme Merkezi operatörleri, yüksek deneyim ve eğitim seviyesine sahip kişiler arasından seçilmiştir.

Merkezde görevli tüm çalışanlar, 5188 Sayılı Kanun’a bağlı olarak Güvenlik Kimlik Kartına sahiptir.

Özellikleri:

  • Tepe Alarm İzleme Merkezi'nde gizlilik temel prensiptir. Yetkililerden parola bilgisi alınmadan işlem yapılmaz.
  • Müşterilerin talebine göre, eğer sistemin kurma ve kapama saatleri önceden belirtilmiş ise belirlenen saatler dışında yapılan giriş ve çıkış ihlalleri, SMS gönderimi veya doğrudan aranarak (talebe göre) bildirilmektedir. Ayrıca bu durumlar müşterilere rapor halinde sunulabilmektedir.
  • İstendiği takdirde, sistemin her gün saat kaçta kim tarafından kurulduğu ya da kapatıldığı, düzenli raporlar halinde sunulabilmektedir.
  • Alarm değerlendirme işlemleri sırasında; alarmın türü, bölgesi, zamanı ve olaya alternatif müdahale şekilleri göz önünde bulundurulur.
  • Tepe Alarm İzleme Merkezi'nde, müşteriler ve kolluk kuvvetleriyle yapılan tüm telefon görüşmeleri kesintisiz olarak bilgisayar ortamına kaydedilmekte ve bu kayıtlar altı ay süreyle saklanmaktadır. 
  • Alarm İzleme Merkezi Operatörleri, belirli periyotlarda sistemi uzun süre kurmayan müşterileri arayarak hatırlatma yapar.
  • Sistem kullanıcıları tarafından tespit edilemeyen arızalar, Tepe Alarm İzleme Merkezi'ne sinyal olarak yansıdığından dolayı, sistem sorunlarına kısa sürede müdahale edilir.
  • Müşteri sistemini kurma veya kapama işlemlerini yapmayı unuttuysa; isteği doğrultusunda uzaktan bağlanılarak sistem devreye alınabilir veya devre dışı bırakılabilir.
  • Banka, kuyumcu, market gibi iş yerlerine; talep edilmesi halinde, alarm sistemi dahilinde takılan gizli panik butonu ile silahlı soygun ve gasp girişimleri Tepe Alarm İzleme Merkezi'ne iletilir. Tepe Alarm İzleme Merkezi bu durumda doğrudan emniyet yönlendirmesi yapar.
Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

TIKLAYIN

Ürün, hizmet ve kampanyaların reklam amaçlı sunulabilmesi için kişisel verilerimin işlenmesine ve tarafıma tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine;


“Vereceğiniz kişisel bilgileriniz ücretsiz teklif verilmesi amacıyla sizinle iletişime geçilmesi süreçlerinde tarafımızca işlenecektir.
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.”