Tepe Güvenlik Mobil Panik Butonları Sayesinde Kendiniz ve Tüm Sevdikleriniz 7/24 Güvende!


Tepe Güvenlik Mobil Panik Butonları, Tepe Mobil Uygulaması içerisinde yer alan ve cep telefonunuz ile acil bir durumda basabileceğiniz polis, ambulans ve itfaiye butonlarıdır.

Acil bir durum anında basıldığında Tepe Alarm İzleme Merkezi'ne sinyal gönderen bu butonlar ile kendinizi ve sevdiklerinizi 7/24 güvende hissedebilirsiniz.


Tepe Güvenlik Mobil Panik Butonları Nasıl Çalışır?


Uygulamada; “panik”, “ambulans” ve “itfaiye” başlıkları altında üç adet acil durum butonu yer alıyor. Söz konusu hizmetlerden yararlanabilmek için, mobil uygulama üzerinden “panik sinyali”, “ambulans sinyali” ve “itfaiye sinyali” butonlarının sağa doğru kaydırılarak aktif hale getirilmesi gerekiyor. Daha sonra ise butonların aktif hale getirildiğini aktaran bir uyarı mesajı çıkıyor ve kullanıcıların onayı talep ediliyor. Onayın ardından uygulama hazır duruma geliyor ve ilgili kolluk kuvvetleri desteği en hızlı şekilde önceden belirtilen lokasyona yönlendiriliyor.


Tepe Mobil Acil Durum Butonlarını Kullanmak için Hemen Kayıt Olun!


Geliştirilmiş içeriği ile güvenlik hizmetlerini cep telefonuna taşıyan uygulama, kullanıcıların hayatını kolaylaştırdığı gibi kullanıcılara ekstra güvenlik ve konfor da sunmayı amaçlıyor. Mobil acil durum butonları alarm sistemden bağımsız şekilde kullanılabiliyor. Söz konusu hizmetlerden faydalanılması için öncelikle tüm kullanıcıların aşağıdaki uygulama indirme linkinde yer alan Tepe Mobil uygulamasını App Store ve Play Store aracılığıyla cep telefonlarına indirmesi gerekiyor.

Uygulamanın güncel sürümünü Play Store veya APP Store'dan indirdikten sonra uygulamayı açıp Mobil Acil Durum Kullanıcısı Oluştur adımından bilgilerini doldurarak talebini ileten kullanıcılar en kısa sürede Tepe Güvenlik müşteri hizmetleri yetkilisi tarafından aranıyor ve yetkilinin yönlendirmeleri sonucu gerekli işlemlerin tamamlamasıyla uygulama aktif hale geliyor.


tepe güvenlik play store tepe güvenlik apple store
Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

TIKLAYIN

Ürün, hizmet ve kampanyaların reklam amaçlı sunulabilmesi için kişisel verilerimin işlenmesine ve tarafıma tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine;


“Vereceğiniz kişisel bilgileriniz ücretsiz teklif verilmesi amacıyla sizinle iletişime geçilmesi süreçlerinde tarafımızca işlenecektir.
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.”