Tepe Güvenlik’ten 65 yaş üstü bireyler ve tüm sağlık çalışanları için güven veren uygulama!


Tepe Mobil Uygulamasıyla Acil Yardım Hizmetlerine Ücretsiz Ulaşın!


Tüm dünyada yaşamı adeta felce uğratan Koronavirüs (Covid-19) salgınında en büyük risk grubunu oluşturan 65 yaş üstü bireyler ve sağlık çalışanları başta olmak üzere tüm müşterilerimize yönelik olarak hazırladığımız mobil panik butonları ile kendinizi ve sevdiklerinizi güvende hissedin.

Tepe Güvenlik Mobil uygulamasında sunulan acil durum butonları sayesinde; 65 yaş üstü bireyler ve salgın sürecinde hayati öneme sahip olan tüm sağlık çalışanları, ambulans, itfaiye ya da kolluk kuvvetlerinin desteğine yönelik hizmetlere en hızlı şekilde ve ücretsiz olarak ulaşabilecek.


Tepe Mobil Acil Durum Butonlarını Ücretsiz Kullanmak için Hemen Kayıt Olun!


Geliştirilmiş içeriği ile güvenlik hizmetlerini cep telefonuna taşıyan uygulama, kullanıcıların hayatını kolaylaştırdığı gibi kullanıcılara ekstra güvenlik ve konfor da sunmayı amaçlıyor. Mobil acil durum butonları alarm sistemden bağımsız şekilde kullanılabiliyor. Söz konusu hizmetlerden faydalanılması için öncelikle tüm kullanıcıların aşağıdaki uygulama indirme linkinde yer alan Tepe Mobil uygulamasını App Store ve Play Store aracılığıyla cep telefonlarına indirmesi gerekiyor.

Uygulamanın güncel sürümünü Play Store veya APP Store'dan indirdikten sonra uygulamayı açıp Mobil Acil Durum Kullanıcısı Oluştur adımından bilgilerini doldurarak talebini ileten kullanıcılar en kısa sürede Tepe Güvenlik müşteri hizmetleri yetkilisi tarafından aranıyor ve yetkilinin yönlendirmeleri sonucu gerekli işlemlerin tamamlamasıyla uygulama aktif hale geliyor.

Uygulamada; “panik”, “ambulans” ve “itfaiye” başlıkları altında üç adet acil durum butonu yer alıyor. Söz konusu hizmetlerden yararlanabilmek için, mobil uygulama üzerinden “panik sinyali”, “ambulans sinyali” ve “itfaiye sinyali” butonlarının sağa doğru kaydırılarak aktif hale getirilmesi gerekiyor. Daha sonra ise butonların aktif hale getirildiğini aktaran bir uyarı mesajı çıkıyor ve kullanıcıların onayı talep ediliyor. Onayın ardından 65 yaş üstü bireyler, tüm sağlık çalışanları ve Tepe Güvenlik müşterileri için uygulamamız Ücretsiz olarak kullanıma hazır duruma geliyor ve ilgili kolluk kuvvetleri desteği en hızlı şekilde önceden belirtilen lokasyona yönlendiriliyor.


tepe güvenlik play store tepe güvenlik apple store
Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

TIKLAYIN

“Vereceğiniz kişisel bilgileriniz ücretsiz teklif verilmesi amacıyla sizinle iletişime geçilmesi süreçlerinde tarafımızca işlenecektir.
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.”