Tepe Güvenlik’ten iki yıl boyunca yüzde 50 indirim

Tepe Güvenlik’ten iki yıl boyunca yüzde 50 indirim

Kişi ve kurumlara özel elektronik güvenlik hizmeti sunan Tepe Güvenlik, ikinci alarm sisteminde yüzde 50 indirim sağlıyor.

Türkiye’nin öncü elektronik güvenlik markası Tepe Güvenlik, yeni müşterilerine kurulumu yapılacak alarm sistemlerinden hem işyerine hem eve aynı anda alım yapılması durumunda ikinci sistem için iki yıl boyunca yüzde 50 indirim sağlıyor.

Konutların yanı sıra küçük işyerlerini de hedefleyen kampanyadan yararlanmak için iki yeni alarm sistemi montajının da mart ayı içerisinde yapılması gerekiyor.

İkinci alarm sistemi için tüketiciler yazlık konutlarını veya işyerlerini tercih edebilecek.  Tüketiciler kendisi ile birlikte bir arkadaşı ya da yakını ile beraber başvurarak da bu kampanyadan faydalanabiliyor. Aynı anda hem işyerinde hem de evinde komple güvenlik konforu yaşamak isteyen tüketicileri hedef alan yeni kampanya ile tüketicilere sahada keşif ve teknik destek sağlamak için eğitimli ve bilgili bir danışman ekibi de ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Kampanyaya 444 83 73 numaralı telefonu arayarak ya da www.tepeguvenlik.com.tr adresinde yer alan ücretsiz keşif formunu doldurarak başvuru yapılabiliyor.

Sosyal Medya'da Paylaş:
Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

TIKLAYIN

Ürün, hizmet ve kampanyaların reklam amaçlı sunulabilmesi için kişisel verilerimin işlenmesine ve tarafıma tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine;


“Vereceğiniz kişisel bilgileriniz ücretsiz teklif verilmesi amacıyla sizinle iletişime geçilmesi süreçlerinde tarafımızca işlenecektir.
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.”