Tepe Güvenlik’ten Olası Risklere Karşı 10 Bin TL’ye Kadar Ek Güvence Hediye!

Tepe Güvenlik’ten Olası Risklere Karşı 10 Bin TL’ye Kadar Ek Güvence Hediye!

Tepe Güvenlik’ten Alarm Taktırana Konut ve İşyeri Sigortası Hediye!

Türkiye’de faaliyet gösterdiği 7 yıl gibi kısa bir sürede müşteri sayısı 80 bini aşan Tepe Güvenlik, müşterilerini olası risklere karşı koruyan yeni bir kampanya başlattı. Tepe Güvenlik söz konusu kampanya kapsamında konut veya işyerine alarm sistemi taktıran müşterilerine 10 bin TL’ye kadar yangın, su baskını, hırsızlık gibi risklere karşı ek bir güvence sağlayarak sigorta hediye ediyor.

Türkiye’de 80 bini aşkın müşterisine güvenlik konusunda çözümler sunan Tepe Güvenlik, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıracak kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Bu kapsamda konut ve işyerine Tepe Güvenlik alarm sistemi alan müşterilere, yangın, su baskını ve hırsızlık gibi risklere karşı ek güvence sağlayan 1 yıllık sigorta hediye ediliyor.

Kampanya kapsamında Tepe Güvenlik’in 10 bin TL’ye kadar ek güvence verdiği riskler arasında; bina-muhteviyat yangın, yangın mali sorumluluk ve ek teminatlar, sel ve su basması, dahili su kar ağırlığı, fırtına, duman, kara/hava taşıtları çarpması ve yer kayması gibi riskler bulunuyor.

Sosyal Medya'da Paylaş:
Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

TIKLAYIN

Ürün, hizmet ve kampanyaların reklam amaçlı sunulabilmesi için kişisel verilerimin işlenmesine ve tarafıma tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine;


“Vereceğiniz kişisel bilgileriniz ücretsiz teklif verilmesi amacıyla sizinle iletişime geçilmesi süreçlerinde tarafımızca işlenecektir.
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.”