Tepe Mobil Uygulaması ile Tüm Kadınlar Acil Yardım Hizmetlerine Ücretsiz Ulaşabilecek!

Tepe Mobil Uygulaması ile Tüm Kadınlar Acil Yardım Hizmetlerine Ücretsiz Ulaşabilecek!

Türkiye’nin öncü şirket toplulukları arasında yer alan Bilkent Holding’e bağlı Tepe Güvenlik, kadınlara yönelik şiddetin önüne geçmek ve tüm kadınların acil durum hizmetlerine ulaşımını kolaylaştırmak amacıyla örnek bir adım attı. Herhangi bir olumsuz durum karşında destek talebinde bulunmak isteyen tüm kadınlar; Tepe Güvenlik Mobil uygulamasındaki acil durum butonları sayesinde; ambulans, itfaiye ya da kolluk kuvvetlerinin desteğine ücretsiz ve en hızlı şekilde ulaşabilecekler.

Tepe Güvenlik, şiddete maruz kalan ya da herhangi bir olumsuz durum karşısında acil durum hizmetlerinden faydalanmak isteyen tüm kadınlara destek sunmak amacıyla önemli bir uygulamayı hayata geçirdi. Herhangi bir olumsuz durum karşısında destek talebinde bulunmak isteyen tüm kadınlar, “Tepe Güvenlik Mobil” uygulamasındaki “panik”, “ambulans” ve “itfaiye” butonları aracılığıyla, söz konusu acil yardım hizmetlerinden zaman sınırı olmaksızın ücretsiz olarak faydalanabilecek. Uygulama sayesinde kadınlar, güvenliklerini tehdit eden bir olayla karşılaştıklarında ya da bir sağlık sorunu yaşadıklarında; herhangi birinden yardım almak adına evlerinden çıkmadan ambulans ve itfaiye yardımından veya kolluk güçlerinin desteğinden faydalanabilecekler. Her türlü ayrımcılığın karşısında duran, hem istihdam politikalarında hem de çalışmalarında her zaman fırsat eşitliğini benimseyen Tepe Güvenlik, mobil uygulaması ile de kadınlara destek sunmayı amaçlıyor.

Tepe Mobil Acil Durum Butonları ekstra güvenlik sağlıyor!

Güvenlik hizmetlerini cep telefonuna taşıyan uygulama, kullanıcıların hayatını kolaylaştırdığı gibi ekstra güvenlik ve konfor da sunmayı amaçlıyor. Hizmetlerden faydalanılması için öncelikle tüm kullanıcıların Tepe Mobil uygulamasını APP Store ve Play Store aracılığıyla cep telefonlarına indirmesi gerekiyor. Daha sonra uygulamayı açıp ‘Mobil Acil Durum Kullanıcısı Oluştur’ adımından bilgilerini doldurarak talebini ileten kullanıcılar, en kısa sürede Tepe Güvenlik müşteri hizmetleri yetkilisi tarafından aranıyor. Yetkilinin yönlendirmeleri sonucu gerekli işlemlerin tamamlanmasıyla uygulama aktif hale geliyor. Uygulamada; “panik”, “ambulans” ve “itfaiye” başlıkları altında üç adet acil durum butonu yer alıyor. Mobil uygulama üzerinden “panik sinyali”, “ambulans sinyali” ve “itfaiye sinyali” butonlarına basılarak ya da IOS işletim sistemi kullanıcıları için sağa doğru kaydırılarak aktif hale getirilmesi gerekiyor. Daha sonra ise butonların aktif hale getirildiğini aktaran bir uyarı mesajı çıkıyor ve kullanıcıların onayı talep ediliyor. Onayın ardından kullanıcılar bu hizmetlerden faydalanabiliyor.

Destek taleplerini Alarm İzleme Merkezi iletiyor

Panik butonu acil durum hizmeti kullanıldığında Tepe Alarm İzleme Merkezi devreye giriyor ve kullanıcı tarafından alarm durumunda ulaşılması istenilen kişiler, sırasıyla merkez tarafından aranıyor. Alarm merkezi; ilk ulaşılan kişiye kolluk kuvvetlerinin desteğini talep edip etmediklerini soruyor ve talebe göre kayıtlı ya da belirtilen başka bir adrese kolluk kuvvetlerini yönlendiriyor. Kullanıcıya da kolluk kuvvetlerinin belirtilen adrese yönlendirildiğine dair mesaj gönderiliyor. Kullanıcılar ambulans ya da itfaiye butonu acil durum hizmetini kullandığında da süreç aynı şekilde ilerliyor. Ayrıca söz konusu mobil uygulamanın panik butonu özelliği akıllı saatler üzerinde de kontrol edilebiliyor.

Sosyal Medya'da Paylaş:
Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

TIKLAYIN

Ürün, hizmet ve kampanyaların reklam amaçlı sunulabilmesi için kişisel verilerimin işlenmesine ve tarafıma tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine;


“Vereceğiniz kişisel bilgileriniz ücretsiz teklif verilmesi amacıyla sizinle iletişime geçilmesi süreçlerinde tarafımızca işlenecektir.
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.”