Tepe Güvenlik Görüntülü Alarm Sistemleri

Tepe Güvenlik Görüntülü Alarm Sistemleri

Tepe Güvenlik Görüntülü Alarm Sistemi’yle ev ve işyerinizi cep telefonunuzdan dilediğiniz zaman görüntüleyebilir, Alarm İzleme Merkezi ve Görüntülü Alarm Doğrulama özelliğiyle yaşadığınız anın tadını 7/24 çıkarabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al

Genel Bilgiler

  • Evinizde ya da iş yerinizde gerçekleşen hareketi algılayarak Tepe Alarm İzleme Merkezi’ne görüntü iletebilme özelliğine sahip olan Tepe Görüntülü Alarm Sistemleri, gerçek ve ciddi bir tehlike anında alarmın doğruluğunu analiz edebilmektedir. Böylelikle asılsız ve yanlış alarmların önüne geçilebilmektedir.
  • Ayrıca ilk kez Tepe Güvenlik tarafından dış ortamlarda kullanılan kameralı hareket dedektörleri sayesinde, izinsiz olarak içeriye girmeye çalışanlara karşı da “önceden” önlem alınabilmektedir.
  • Tepe Güvenlik tarafından geliştirilen sistemle alarm video kayıtlarına da ulaşılarak, gerekli durumlarda kolluk kuvvetleri ile paylaşılmaktadır.
  • Tepe Görüntülü Alarm Sistemleri’nin getirdiği bir başka yenilik ise mobil uygulama sayesinde istenildiği zaman canlı video izleme imkanıdır. Örneğin evinizde olmadığınız zamanlarda çocuklarınızı dilediğiniz an görebilir, iş yerinizde olmadığınız zamanlarda iş yerinizi istediğiniz zaman canlı olarak izleyebilirsiniz.

Tepe Görüntülü Alarm Sistemleri Video ile Alarm Doğrulama Özelliği Nasıl Çalışır?

1- Evinize veya iş yerinize herhangi bir izinsiz girişim durumunda kameralı hareket dedektörleri olay anının 10 saniyelik videosunu Tepe Alarm İzleme Merkezi’ne iletir.

2- Tepe Alarm İzleme Merkezi tarafından bu video içeriği incelenerek olası bir yanlış alarmın filtresi yapılır.

3- Gerçek bir tehlike ve korunan alanın ihlali tespit edildiğinde Tepe Alarm İzleme Merkezi kolluk kuvvetleri ile irtibata geçer.

Tepe Görüntülü Alarm Sistemleri ile Neler Yapabilirsiniz?

Mobil Uygulama ile Alarm Sisteminize 7/24 Erişim

Tamamen Kablosuz ve Kolay Kurulum

Video ile Alarm Doğrulama

7/24 Alarm İzleme Merkezi Hizmeti

Uzaktan Kurma ve Kapama

Sistem Durumunu Öğrenme

Eski Alarm Kayıtlarına Ulaşma/Gerekli Durumlarda Kolluk Kuvvetleri ile Paylaşma

Etkili Dış Ortam Koruması ile Hırsızlara Karşı İçeri Girmeden Önlem Alma


Tepe Görüntülü Alarm Sistemleri yeni reklam filmimizi izlemek ve hemen teklif almak için tıklayınız

Alarm Sistemi Kiralama

Alarm Sistemi Kiralama

Günde sadece 3 TL'den başlayan fiyatlarla tamamı garanti kapsamındaki güvenlik sistemlerimizi kiralayabilir, evinizde veya işyerinizde güvende hissedebilirsiniz.

Talep Formu Doldur

Seçenekler

  • Standart Taahhütlü: Taahhüt süresi 24 aydır ve 24 ay süresince fiyat/aidat TL olarak sabittir. Mevcut sisteme GSM Modül / Network Modül eklenebilir ve sistemler modüler olarak genişletilebilir. Fiyatlarımıza KDV Dahildir.

Genel Bilgiler

Tepe Güvenlik tarafından tüm Türkiye genelinde kurulumu gerçekleştirilen alarm sistemleri, hırsızlığa karşı çözüm yaratırken, aynı zamanda yangın, gaz kaçağı, acil sağlık ve panik durumları gibi özel çözümleri de kapsamaktadır.

Ev ve işyerlerine yönelik olarak can ve mal güvenliği sağlamak için kurgulanan ve montajı gerçekleştirilen güvenlik sistemlerinde, DSC, GE, Paradox gibi tüm dünyada en çok tercih edilen ürünler kullanılmaktadır.