Whatsapp Destek Hattı

Whatsapp ile ürünlerimiz hakkında kolayca bilgi alabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı

Destek Merkezi

Merak Ettikleriniz

Tepe Güvenlik sistemi; içerisinde yer alan dedektörler sayesinde hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını ve tıbbi müdahale gerektiren acil durumlarda evinize ya da işyerinize polis, ambulans ya da itfaiye gibi birimlerin en hızlı şekilde yönlendirilmesini sağlar. 7/24 hizmet veren TEPE Alarm İzleme Merkezi sayesinde alarm sisteminizden gelen sinyaller devamlı olarak takip edilir ve mevcut uyarı sinyaline göre ilgili güvenlik birimlerine haber verilir.

Bu sistem ile kendinizi daha huzurlu hisseder, kaygılarınızdan arınmış bir hayata merhaba diyebilirsiniz.

TEPE Alarm İzleme Merkezi; Türkiye genelinde 365 gün 24 saat kesintisiz hizmet verir.

Türkiye’nin farklı coğrafyada (Ankara ve İstanbul) hizmet veren ilk yedekli Alarm İzleme Merkezi’dir.

Herhangi bir doğal afet ya da aksaklık durumunda bile yedekli sistemimiz sayesinde alarm sisteminizden kesintisiz sinyal ulaşmaya devam edecektir.

7/24 hizmet veren TEPE Alarm İzleme Merkezi sayesinde alarm sisteminizden gelen sinyaller devamlı olarak takip edilir ve mevcut uyarı sinyaline göre ilgili güvenlik birimlerine haber verilir.

TEPE Alarm İzleme Merkezi hizmeti Tepe Güvenlik sisteminizin ayrılmaz bir parçasıdır. Güvenlik sisteminizin; herhangi bir Alarm İzleme Merkezi’ne bağlı olmadığı zamanlarda olası bir acil durumda size bir uyarı ulaşmamakta, sistem yalnızca lokal olarak çalışmaktadır. Güvenliğinizin tam kapsamlı bir güvenlik sistemi görevi görmesi için Tepe Güvenlik sisteminiz ile birlikte mutlaka Tepe Alarm İzleme Merkezi hizmetini de almanız önerilmektedir.

Müşterilerimizin her birinin önceden tanımlanmış bir güvenlik parolası bulunmaktadır. Acil durumlarda Tepe Alarm İzleme Merkezi müşteri temsilcisi; görüşmenin en başında bu güvenlik parolasını sorar, doğru cevabın alınması halinde işlemlere devam eder.

Elektrik kesintisi durumlarında alarm panelinize bağlı akü devreye girer ve minimum 8 saat kesintisiniz olarak çalışır.

Bu tür durumlarda sirenin içerisindeki akü devreye girer ve siren akü bitene kadar çalışmaya devam eder. Ayrıca bu gibi durumlarında Tepe Alarm İzleme Merkezi’ne sirene müdahale edildiğine dair sinyal ulaşır ve Alarm İzleme Merkezi, yetkilileri en hızlı şekilde bilgilendirir. Yetkili onayı ile olay yerine ilgili kolluk kuvvetleri (polis, itfaiye, ambulans) yönlendirmesi gerçekleştirilir.

Alarm kurulu iken evinize ya da işyerinize girdiğinizde ilk olarak şifre paneline önceden belirlediğiniz şifrenizi girmeniz gereklidir. Sistem sizi bu şekilde tanır. Evinize ya da işyerinize girerken sirenlerin yanlışlıkla çalmaması ve asılsız alarmları önlemek için sistem size şifrenizi girmeniz için belirli bir süre tanımaktadır. Bu süreyi kendiniz belirleyebilirsiniz.

Evet, mümkündür. Tepe Güvenlik sisteminizi ‘Ev İçi Kurulum Modu’nda kurabilirsiniz. Ev İçi Kurulum Modu; mekanınızda siz içerideyken alarm oluşturacak hareket dedektörlerinin pasif, diğer dedektörlerin ise aktif durumda olduğu kurulum şeklidir. Böylelikle mekandaki kişilere hareket serbestliği tanınarak mekanın korunması amaçlanmıştır. Pencerelerinizde ya da kapılarda bulunan manyetik kontaklar sayesinde evinize/işyerinize dışarıdan izinsiz girişler olduğunda alarm devreye girmektedir. Bu özelliği kullanmak için hangi dedektörlerin aktif/pasif bırakılacağını montaj işlemleri sırasında teknik servis ekibimiz ile birlikte belirleyebilirsiniz.

Taşınmak istemeniz durumunda evinizdeki ya da işyerinizdeki güvenlik sisteminizi de yeni taşınacağınız mekanda rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz. Bunun için yeni taşınacağınız yerde uzman ekiplerimiz tarafından yeni bir mekan keşfi gerçekleştirilir ve bazen gerekli durumlarda ek dedektör ihtiyaçlarınız belirlenir. Bu sürecin sonunda sisteminizi eskisi gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

7/24 uzaktan bağlantı hizmeti veren Tepe Alarm İzleme Merkezi’ni arayarak çalışanlarınızın şifrelerini geçici olarak iptal ettirebilirsiniz. Bu çözüme alternatif olarak; şifre iptali yaptırmadan Tepe Alarm İzleme Merkezi’ni arayarak iş yerinizde çalışma olmadığını beyan edip özel tatil açılış alarmı ayarlatabilirsiniz. Bu durumda alarm sisteminiz şifre ile açılsa dahi Tepe Alarm İzleme Merkezi size hangi kullanıcının şifresi ile açıldığını haber verir.

Tepe Alarm İzleme Merkezi’ni arayarak mesai saatlerinizi bildirmeniz yeterlidir. Belirtilen mesai saatleri dışında işyerinize şifre ile giriş yapıldığında alarm izleme merkezimiz sizi SMS ile bilgilendirecektir. Ayrıca mesai saatlerini iletmeniz durumunda, mesai saatleri bitiminde alarmınızı kurmayı unutursanız Tepe Alarm İzleme Merkezi sizi yine SMS ile bilgilendirecektir.

Tepe Güvenlik sisteminiz ile ilgili tüm arıza, bakım, nakil ve ilave dedektör taleplerinizde 444 83 73 / 3’ü aramanız yeterli olacaktır. Kiralık sistem kullanıyor iseniz taahhüt süreniz boyunca, satın alınan sistemlerde ise iki yıl boyunca sisteminiz garanti kapsamındadır. Kullanıcı hatalarından kaynaklanan arızalar ayrıca ücretlendirilmektedir.

Evinize veya iş yerinize herhangi bir izinsiz giriş durumunda kameralı hareket dedektörleri olay anının 10 saniyelik videosunu Tepe Alarm İzleme Merkezi'ne iletir. Tepe Alarm İzleme Merkezi tarafından bu video içeriği incelenerek olası yanlış bir alarmın filtresi yapılır. Gerçek bir tehlike ve korunan alanın ihlali tespit edildiğinde Tepe Alarm Merkezi kolluk kuvvetleri ile irtibata geçer.

Şifre Paneli Kullanım Videoları

DSC Power Serisi

DSC Neo Serisi


Paradox Spectra ve SP Serisi

Paradox MG ve Magellan Serisi

Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.

TIKLAYIN

Ürün, hizmet ve kampanyaların reklam amaçlı sunulabilmesi için kişisel verilerimin işlenmesine ve tarafıma tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine;


“Vereceğiniz kişisel bilgileriniz ücretsiz teklif verilmesi amacıyla sizinle iletişime geçilmesi süreçlerinde tarafımızca işlenecektir.
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.”