Şirket Hakkında

Tepe Güvenlik, kişi ve kurumlara yönelik özel elektronik güvenlik çözümleri, alarm sistemleri ve Alarm İzleme Merkezi ile Türkiye'nin 81 ilinde hizmet sunan elektronik güvenlik sektörünün öncü ve saygın kurumlarından biridir.

Dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve müşterilerine daha güvenli bir gelecek sağlamak için çalışan Tepe Güvenlik; ev ve işyerlerinden, büyük kurumlara, Türkiye’nin önde gelen çok noktalı perakende zincirlerinden, banka şubelerine ve bunlara bağlı ATM’lere kadar geniş bir yelpazede hizmet ve çözümler sunar.

Müşteri sayısı 70 bini aşan Tepe Güvenlik, 1 milyon kullanıcıya sorunsuz hizmet verebilecek teknik altyapı potansiyeline sahiptir.

1992 yılında faaliyetlerine başlayan Tepe Güvenlik; 2021 yılında gerçekleşen birleşme sonrası bir Securitas grup şirketi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

1934 yılında İsveç’te kurulan Securitas, toplam 46 ülkede, uzman güvenlik hizmetlerinden teknolojik çözümlere, danışmanlığa ve araştırmaya kadar uzanan geniş hizmet yelpazesi ve 345 binden fazla çalışanı ile hizmet vermektedir.

Tepe Güvenlik’in vizyonu daha güvenli bir gelecek için trendleri belirleyen, öncü ve lider bir firma olmaktır. Bu vizyon doğrultusunda Tepe Güvenlik, alanındaki deneyim ve liderliği ile oluşturduğu sektördeki bilgi birikimini Securitas gibi köklü ve uluslararası bir yapıdan aldığı güç ile sürdürmeye devam etmektedir.

Şirket Politikası

Çevreye, topluma ve çalışanlarına karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından güvenlik sistemleri sektöründe lider bir kuruluş olarak politikamız; müşterilerimize beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sunarak memnuniyetlerini sağlamaktır.

Bu doğrultuda amacımız,
Mal ve hizmet temin ettiğimiz tedarikçilerimizle, öncelikle kalite, çevre duyarlılığı ve iş güvenliğini sağlayacak işbirliği ve güven çerçevesinde çalışarak verimliliğimizi arttırmak, bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde tüm faaliyetlerimizi sistematik ve düzenli bir şekilde değerlendirerek sürekli daha iyiye ve doğruya yönelmektir.

Çalışmalarımız kapsamında başta çevre, iş sağlığı ve güvenliği olmak üzere çalışan görüşleri dikkate alınarak süreçlerin yönetilmesi, ilgili tüm yasal şartlara uymayı, çevresel etkileri, kirlenmeyi ve kaza risklerini önlemeyi ve sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.

Entegre Yönetim Sisteminin sürekliliğinin sağlanması şirket çalışanları olarak hepimizin ortak görevi ve geleceğidir.

TEPE GÜVENLİK A.Ş.

Rakamlarla Tepe Güvenlik

Rakamlarla Tepe Güvenlik