Şirket Hakkında

Tepe Güvenlik A.Ş., Türkiye’nin en saygın ve büyük 50 şirketler topluluğundan biri olan Bilkent Holding A.Ş. kuruluşudur.

1992 yılında Bilkent Holding’e bağlı şirketlerin elektronik güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için ürettiği çözümler ile faaliyetlerini sürdürmeye başlayan şirketimiz; 2011 yılından beri ise ‘Tepe Güvenlik A.Ş.’ adıyla kişi ve kurumlara yönelik özel elektronik güvenlik çözümleri üretmekte, alarm sistemleri ve Alarm İzleme Merkezi ile Türkiye’nin 81 ilinde hizmet vermektedir.

7 yıl gibi kısa bir sürede müşteri sayısı 70 bini aşan Tepe Güvenlik, 1 milyon kullanıcıya sorunsuz hizmet verebilecek teknik altyapı potansiyeline sahiptir.

2006 yılında Türkiye’nin farklı coğrafyada (Ankara- İstanbul) hizmet veren ilk yedekli Alarm İzleme Merkezi’ni kuran şirketimiz; ev ve işyerlerinden, büyük kurumlara, Türkiye’nin önde gelen çok noktalı perakende zincirlerinden, banka şubelerine ve bunlara bağlı ATM’lere kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuyor.

Tepe Güvenlik olarak 2017 yılında iki önemli başarının altına imza atmanın gurunu yaşadık.

Bunlardan ilki, Marketing Türkiye Dergisi'nin Akademetre Araştırma Şirketi iş birliği ile Türkiye genelinde yaptığı araştırma sonucunda ‘Güvenlik’ kategorisinde özellikle 'Ticari Faaliyetleri Beğenilen' ve 'Güven Veren' marka kriterlerinde aldığımız yüksek skorlar ile lider marka seçilerek The One Awards Ödülü'ne layık görülmemiz oldu.

İkinci mutluluk veren başarımızı ise sikayetvar.com sitesinde yakaladık. Elektronik güvenlik kategorisinde; en yüksek memnuniyet düzeyi, en yüksek teşekkür oranı, en az şikayet sayısı ve en hızlı cevaplama süresine dair yapılan değerlendirmeler sonucunda kategori lideri olduk.

Tepe Güvenlik olarak, elektronik güvenlik hizmeti ve danışmanlığı çerçevesinde, uzman mühendislerimiz tarafından, proje özelinde geliştirilen uygun (teknik-mali) çözümlerimiz ile birlikte 360 derece danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Elektronik güvenlik konusunda özellikle “malzeme kalitesinin yüksek olmasına” önem göstermenin yanı sıra, satış öncesi ve sonrasında verdiğimiz teknik destek çalışmalarımız ile de sektörde örnek teşkil etmenin sorumluluğunu taşıyor, daha iyiye ulaşmak adına ilk günkü motivasyonumuzla yolumuza devam ediyoruz.

Yıllar içinde “Güvenliğin Tepe Noktası” haline gelen Tepe Güvenlik olarak; 400 çalışan, 7/24 hizmet veren Çağrı Merkezi, çift (yedekli) Alarm İzleme Merkezi, 1 milyon kullanıcı kapasitesine hizmet verebilen alt yapı donanımımız ile müşterilerimize profesyonel ve yenilikçi çözümler sunmanın heyecanını yaşıyoruz.

KEP Adreslerimiz
TEPE GÜVENLİK A.Ş.
tepeguvenlik@hs02.kep.tr

Şirket Politikası

Çevreye, topluma ve çalışanlarına karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından güvenlik sistemleri sektöründe lider bir kuruluş olarak politikamız; müşterilerimize beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sunarak memnuniyetlerini sağlamaktır.

Bu doğrultuda amacımız,
Mal ve hizmet temin ettiğimiz tedarikçilerimizle, öncelikle kalite, çevre duyarlılığı ve iş güvenliğini sağlayacak işbirliği ve güven çerçevesinde çalışarak verimliliğimizi arttırmak, bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde tüm faaliyetlerimizi sistematik ve düzenli bir şekilde değerlendirerek sürekli daha iyiye ve doğruya yönelmektir.

Çalışmalarımız kapsamında başta çevre, iş sağlığı ve güvenliği olmak üzere çalışan görüşleri dikkate alınarak süreçlerin yönetilmesi, ilgili tüm yasal şartlara uymayı, çevresel etkileri, kirlenmeyi ve kaza risklerini önlemeyi ve sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.

Entegre Yönetim Sisteminin sürekliliğinin sağlanması şirket çalışanları olarak hepimizin ortak görevi ve geleceğidir.

TEPE GÜVENLİK A.Ş.

Bilkent Holding Hakkında

Temelleri 1968 yılında İhsan Doğramacı tarafından atılan Bilkent Holding; kendisine bağlı şirketler ile inşaat, mobilya-perakende, matbaa ve kağıt, gayrimenkul, hizmet ve havalimanı işletmeciliği alanında sürdürdüğü 50 yıllık yolculuğunda, faaliyet gösterdiği sektörlerde lider, küresel bir şirket konumundadır.

Kısa sürede faaliyet alanını ve coğrafi kapsamını uluslararası standartlara uyumlu bir biçimde büyüten Bilkent Holding, güvenilir ve saygın kaynaklar tarafından yayınlanan istatistiklere göre Türkiye'nin en büyük 50 şirketler topluluğu arasında yer almaktadır.

Holding'in şirketleri, kendi sektörlerinde edindikleri öncü konumları ile önemli bir güç haline gelmiştir.

Bilkent markasıyla yarattığı güvenilir imajı, güçlü finansman yapısı, yasalara ve etik değerlere duyduğu saygı ile Bilkent Holding, 50 yıllık tarihinde elde ettiği tecrübesi ile Türkiye ekonomisinin gelişimine katkı sağlamak adına büyümeye devam edecektir.

Bilkent Holding Hakkında daha fazla bilgi için: www.bilkentholding.com.tr

Sermaye Yapısı

TEPE GÜVENLİK ANONİM ŞİRKETİ

Adres :Üniversiteler Mahallesi 1597 Cadde No:3 Bilkent Center AVM 90 Çankaya/Ankara
Ticaret Sicil No :306618
Levent GÜLER :Yönetim Kurulu Başkanı
Önder SEZGİ :Yönetim Kurulu Başkan Vekili
Mustafa KALENDER :Yönetim Kurulu Üyesi
Erdal ARIKAN :Yönetim Kurulu Üyesi
ORTAKLARIN ADI SERMAYE PAYI SERMAYE TUTARI
SERMAYE 1,0000000 8.000.000,00
BİLKENT HOLDİNG A.Ş. - GRUBU A 0,0000001 1,00
TEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK SİST.SAN.A.Ş._GRUBU B 0,9999999 7.999.999,00
     
ÖDENMEMİŞ SERMAYE (-)    
TEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ SAN.A.Ş.    

Rakamlarla Tepe Güvenlik

Rakamlarla Tepe Güvenlik